XR 9.5 GR - Superior road/gravel bike

De XR 9.5 GR is gemaakt voor fietsers die snelheid, kracht en comfort zoeken. Het nieuwe carbon frame biedt extra ruimte voor banden tot 45 mm, waardoor je moeiteloos elk terrein aankan. Of je nu een high-end gravelbike wilt of een comfortabele endurance racefiets, de XR 9.5 GR past zich aan jouw rit aan.

Uitgerust met een Shimano GRX 1×12 aandrijving voor soepel schakelen en DT Swiss GR 1800 SPLINE® wielen voor maximale betrouwbaarheid, is deze fiets gebouwd om te presteren én indruk te maken. De perfecte kabelintegratie en het strakke design maken het plaatje compleet.

Prijs: € 2.499,00

Omschrijving

Lightweight carbon frame

Combinatie van kracht, snelheid en comfort. Een nieuw carbon frame dat de grenzen van prestaties verlegt dankzij innovatieve geometrie, wat het fietsen op dit frame een verslavende ervaring maakt. Het frame heeft nu meer ruimte voor banden tot 45 mm breed (met een voorderailleur tot 40 mm). De XR-modellen zijn echte allrounders, geschikt als endurance racefiets én als high-end snelle gravelbike. Het frame is UDH-compatibel en is uiteraard uitgerust met het ICR-systeem, waardoor alle kabels intern lopen en compatibel zijn met onze eigen ontwikkelde carbon stuur/stuurpen-combinaties – voor een nog strakker design. Er is ook een nieuwe carbon zadelpen ontworpen met ruimte voor een geïntegreerd achterlicht. De maten XS en XXL zijn toegevoegd en het frame is vervaardigd uit hoogwaardig Mid-modulus carbon.

 

Shimano GRX 1×12 Drivetrain

De Shimano-groep, speciaal ontworpen voor gravelbikes met een 1×12-aandrijving, blinkt uit in functionaliteit, schakelprecisie en betrouwbaarheid. Dankzij het brede bereik en de enkele voorderailleur hoeft de rijder minder vaak te schakelen, terwijl er toch voldoende versnellingen zijn om zowel op de weg als in heuvelachtig terrein vlot en snel te rijden.

 

DT Swiss light wheels

De fiets is uitgerust met DT Swiss GR 1800 SPLINE® wielen, die garant staan voor uitstekende kwaliteit en betrouwbaarheid van het Zwitserse merk DT Swiss. Dankzij deze wielen kun je zonder zorgen door licht terrein rijden.

 

Perfect cable integration

We hebben geprobeerd de beste esthetiek voor de fiets te behouden door alle kabels te integreren, zodat ze vrijwel onzichtbaar zijn. Dankzij dit heeft de fiets een echt schone uitstraling en zul je geen enkel afleidend element vinden.

 

Maten

  • 490mm (XS)
  • 520mm (S)
  • 540mm (M)
  • 560mm (L)
  • 580mm (XL)
  • 610mm (XXL)

 

Specificaties

  • Gewicht: 9.3 kg
  • Wielen: DT Swiss G 1800 SPLINE®, CL, Tubeless Ready
  • Banden: Schwalbe G-One Allround, RaceGuard, TL-Easy, 40-622, ADDIX
  • Remmen: SHIMANO GRX RX610, hydraulic disc brake
  • Schijven: SHIMANO SM-RT70
  • Shifters: SHIMANO GRX RX610, 12-speed
  • Achter derailleur: SHIMANO GRX RD-RX822, Shadow Plus Design
  • Crankstel: SHIMANO GRX FC-RX610, 40T
  • Casette: SHIMANO SLX CS-M7101, 12-speed, 10-45T
  • Ketting: SHIMANO DEORE CN-M6100